טיולי טרקטורונים

חברות לא מעטות מציעות טיולי ג'יפים בצפון. לפניכם פרטיהן של כמה מהן. כולן טובות, אך תמיד מומלץ לבדוק את התקני הבטיחות הקיימים.

 • טרקטורוני היער והגולן
  "טרקטורוני היער והגולן" מציעים טיולי יום וטיולי לילה, בשעות מוקדמות וגם מאוחרות - כל טיול וקסמו המיוחד.
  הטיולים ברמות קושי שונות: טיולים למתחילים, טיולי משפחות, טיולי קבוצות, טיולי זוגות, וטיולים לאוהבי שטח - עם המון "אקשן" ונסיעה קשה.
  בכל הטיולים יש אפשרות לבצע פריסות שטח, הפתעות לימי הולדת, מסיבות רווקים, הצעות נישואין ועוד פעילויות מעניינות ומקוריות. למטיילים מתלווה מדריך מקצועי, המספק הסברים ואף מכבד את המטיילים בתה צמחים או באבטיח קר - תלוי בעונה.

  טלפונים: 050-7438313, 050-7438018

  פקס: 04-6903079

 • טרקטורוני דישון
  ב"טרקטורוני דישון" מספר רב מאוד של טרקטורונים, כך שאפשר לבוא בקבוצה גדולה ולצאת יחד. החברה ידועה במדריכיה הוותיקים והמנוסים.
  במקום פינות ישיבה מסודרות ופינות קפה ועוגיות, ולפני היציאה עושים נסיעת מבחן למען בטיחות הנוסעים. האפשרויות רבות ומגוונות: נסיעה בטרקטורון אישי או זוגי, וגם ריינג'ר לזוג או לשלישייה. אפשר לשלב מסלולי שטח של ריינג'רים עם טיול טרקטורונים. "טרקטורוני דישון" מציעים מגוון של מסלולים: ארוכים וקצרים, יבשים ורטובים, ומסלולים רומנטיים לאור הירח.

  טלפון: 04-6997758

 • טרקטורונים משמר הירדן
  במשמר הירדן נמצא מתחם של טרקטורונים. במתחם הירוק והמושקע מצפה למטיילים קבלת פנים מיוחדת, הכוללת שתייה קרה וחמה וכיבוד קל, וכן תדרוך קצר על הטרקטורונים ועל מסלול הנסיעה, הסבר מקיף בענייני בטיחות - וזהו, יוצאים לדרך.
  הנסיעה בטרקטורון מיועדת ליחיד או לזוג, ומתאימה לקבוצות מאורגנות וגם ליחידים ומשפחות. כל הטרקטורונים מבוטחים, והנהיגה בהם מותרת רק לבעלי רישיון נהיגה.
  "טרקטורונים משמר הירדן" מציעים שלושה מסלולי טיול: מסלול קצר - שעה עד שעה וחצי; מסלול בינוני - שעתיים עד שעתיים וחצי; מסלול ארוך - כשלוש שעות.
  במהלך הטיול עוצרים בנקודות תצפית הצופות אל נופים קסומים, מקבלים הסבר קצר על השטח ומתכבדים בשתייה מרעננת.
  באתר מוצעות פעילויות נוספות כגון רפטינג, אומגה, פיינטבול, גלישת מְצוקים (סנפלינג), פארק חבלים, טיולי אופניים ועוד.

  טלפון: 04-6934052